قوانین و مقررات

یکی از نکات بسیار مهم در خرید الکترونیکی بسته بندی و ارسال کالا می باشد. ما با آگاهی کامل از این موضوع، از بسته بندی کاملا مطمئن و محکم استفاده می کنیم ولی به شما این نکته بسیار مهم را توصیه می نمایم که قبل از امضای رسید کالا، آن را باز نموده و کاملا بازرسی نمایید، تا اگر چنانچه حین حمل آسیبی دیده باشد، شما مطلع شوید و از حمل کننده تقاضای صورت جلسه خسارت را درخواست نمایید. چرا که شرکت حمل کننده مسئول خسارت وارده می باشد. این موضوع را طی دوازده ساعت با مدارک مربوطه به فروشگاه امین باربیکیو اطلاع دهید.
لازم به ذکر است در صورتی که کالا پس از سفارش شامل کاهش قیمت شود سفارش به روز رسانی و قمیت جدید اعمال می شود.
شما بابت بسته بندی هیچ گونه هزینه ای پرداخت نمی کنید ولی هزینه حمل کالا تا آدرس شما به عهده شما می باشد.
اگر چنانچه ظرف بیست و چهار ساعت از زمان تحویل کالا شما منصرف از خرید شدید بدون این که کالا از صورت اولیه خارج شود و به هر نوعی استفاده شود که دست دوم تلقی شود، می توانید با پرداخت هزینه حمل مجدد و بسته بندی به نحوی که سالم تحویل شود، به ما برگردانید. بعد رسید کالا به فروشگاه، معادل وجه آن می توانید از ما خرید کنید و یا تقاضای ارسال وجه آن را نمایید.
ما در تمام ۲۴ ساعت آماده ثبت سفارش شما هستیم ولی فقط در روزهای اداری و غیر تعطیل قادر به ارسال کالای شما می باشیم.
در صورت انصراف از خرید، وجه پرداختی بعد از ۲۴ ساعت به حساب شما واریز می گردد. ما ملزم به رعایت حریم شخصی شما کاربران و مشتریان گرامی هستیم لطفا در صورت مشاهده هر گونه ناخوش آیندی با کانال ارتباطی ما تماس بگیرید.

قانون مندی کسب و کار اینترنتی

کاربر گرامی لطفا قبل از استفاده از خدمات و سرویس های فروشگاه اینترنتی امین باربیکیو به شرایط و مقررات ذیل توجه نمایید و با اطلاع از کلیه مقررات و قوانین مندرج در ذیل نسبت به ثبت سفارش و خرید اقدام فرمایید.

فروشگاه امین باربیکو کلیه فعالیت های خود را مطابق با قوانین جمهوری اسلامی ایران و قانون تجارت الکترونیک و قانون حمایت از مصرف کننده انجام می دهد و متعاقبا کاربر نیز موظف کاربر نیز موظف به رعایت قوانین مرتبط با کاربر است.

شما با ورود به وب سایت امین باربیکو جهت خرید و با ابتیاع هر گونه اطلاعات، به ما نیز این اجازه را میدهید که به همان طریق با شما ارتباط برقرار کنیم. ما به هیچ عنوان اطلاعات شخصی شما را با دیگران تقسیم نمی کنیم. ما برای پیگیری خدمات پس از فروش نیاز به استفاده از پست الکترونیکی و شماره تلفن های شما داریم که شما با ورود به وب سایت امین باربیکو این اجازه تماس را به ما میدهید.

همه مطالب در دسترس از طریق وب سایت ما مانند متن گرافیک آرم، آیکون دکمه و تصاویر ویدیو ها تمام موارد قابل دانلود و کپی داده ها و کلیه محتوای تولید شده توسط ما جزوه اموال امین باربیکو محسوب شده و حق استفاده و نشر تمامی مطالب موجود در انحصار امین باربیکو می باشد. و هرگونه استفاده بدون کسب مجوزه کتبی ممنوع می باشد.

کاربران مجاز به بهره برداری و استفاده از لیست محصولات مشخصات فنی و یا هر گونه کپی کردن و یا هر گونه استفاده از داده کاوی ربات یا روش های مشابه کپی کردن و جمع آوری داده ها و ابزار های استخراج با مقاصد تجاری نیست. کلیه حقوق به صراحت برای امین باربیکو محفوظ می باشد.

فروشگاه اینترنتی امین باربیکو این حق را برای خود محفوظ می دارد که هر نوع تغییرات تکنیکی در فرم و مواد را روی محصولات خود بدون اطلاع قبلی انجام دهد.